HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

OGGETTI Metal 2004 yılında Genç İş Adamı, İç Mimar Ökkeş Emrehan AKTI tarafından kurulmuştur. 

1985 Aralık doğumlu olan Aktı, küçük yaşta babası Erdinç AKTI’dan aldığı genetikler sayesinde ticari ve üretici zekasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.  

Genç yaşta  sorunlara ve olaylara mantıklı ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde ticari hayatında da pek çok projede başarılı olmuştur. 

İstanbul doğumlu olan Aktı, aslen Gazianteplidir, İlk orta okul ve liseyi Şişli Terakki  Lisesi’nde bitirdikten sonra dekoratif üretkenliğe olan merakı ile Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünü bitirmiştir. 

Yenilikçi ve üretkenliğini sosyal ve ticari hayatında da aktif şekilde kullanabilmek adına Yüksek Lisansı Beykent Üniversitesi Pazarlama bölümünde tamamlayarak mezun olmuştur. 

OGGETTI HAKKINDA

Global dünyada sürekli değişken ve yenilenen sektörlerin en aktifi olan gıda sektöründe markalara ve ürünlerine özel teşhir ürünleri üretimine başlamıştır. 2000 li yılların başında, Paslanmaz Sac ve Pleksi üretimi yapan fabrikalarında bu ürünleri gıdaya uygun şekilde tasarlayıp işlemeye de başlayarak OGGETTI markasını oluşturmuşlardır. 

OGGETTI Kelime anlamı İtalyanca “OBJELER” olarak tanımlanmaktadır. Ve bugün Markamız tam olarak anlamına yaraşır şekilde farklı objelerle firmalara kullanışlı ve şık çözümler sunmaktadır.

Markaların ihtiyaçlarına göre tasarlanan ürünler,  sağlıklı gıda tüketimine uygun ve tamamı patentli olarak üretilmektedir.

OGGETTI Paslanmaz & Pleksi Silolar Kahve, bakliyat, kuruyemiş, draje gibi bir çok ürünü daha hijyenik ve kullanışlı şartlarda stoklama, teşhir ve sunum kolaylığı sağlamaktadır. 

Ayrıca dekoratif ve portatif olmaları sayesinde mekanlarda şık dekorlar ve kullanışlı alanlar oluşturulmasınıda sağlamaktadır.

Avm, otel, cafe, restoran ve diğer toptan ürün satan firmaların kullanımına uygun ürünleri ile OGGETTI bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Paslanmaz ve Pleksi ürünler dışında yine markalara özel cam sunum ürünleri ile de OGGETTI markası vizyonuna değer katmaktadır. Avrupa standartlarında kokteyl bardakları, özel sunum ürünleri ile şık ve görsel şova değer veren pek çok ünlü cafe markasınada ayrıcalık ve yenilik katmıştır. Cafe, Restoran ve Otellere özel şık ve kullanışlı cam sunum ürünleri üretmektedir.

Tamamı yerli üretim olan ürünleri ile hem iç hem dış pazara hizmet vermeye devam etmektedir.  Kaliteli ham madde ve profesyonel Ar-Ge çalışmaları ile gıda teşhir ürünleri

üretiminde yüksek standartlarda üretime özen göstermektedir. 

OGGETTI, Bir çok ünlü marka ile pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Call Now ButtonHemen Bilgi Al